ES projektai įmonėje UAB „Tailored automotive solutions“

Projektas 1.

Priemonė: „E. komercijos modelis COVID-19“

Projekto santrauka: inovatyvių paslaugų naudojimas diegiant e-komercijos sprendimus, taip siekiant padidinti įmonės patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą bei sumažinti Covid-19 apribojimų sukeltus padarinius įmonės veiklos rezultatams.

Projekto tikslas: informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas siekiant padidinti pajamų augimą

Projekto trukmė: 12 mėn.

Projekto pradžia: 2022-03.

Projekto bendroji suma: 59277,80 Eur.

Finansuojama suma: 44902,50 Eur.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19

Apie įmonę:

UAB „Tailored automotive solutions“ inžinerinių konsultacijų įmonė vystanti inžinerinius sprendimus automobilių, transporto ir industrinės inžinerijos srityse.

Automobilių komponentų, puspriekabių, priekabų vystymas ir inžineriniai sprendimai yra pagrindiniai įmonės veiklos laukai. Paslaugų spektras:

  • Transporto priemonių važiuoklės ir kitų atsakingų komponentų mechaninio atsparumo analizė (BEM);
  • Nestandartinių sprendimų optimizavimas;
  • Lengvasvorių konstrukcijų analizė ir vystymas;
  • Kompozicinių konstrukcijų analizė ir vystymas.

Projektas 2.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis.

Priemonė: MTEP idėjos tikrinimas „ Europos horizontas“ kvietimo EIC  Acc

Projekto santrauka: pasiruošti teikti paraišką pagal programos “Europos horizontas” kvietimo EIC Accelerator vykdant tarpdisciplininį projektą. Planuojamo teikti projekto metu bus siekiama sukurti skenuojančio zodno mikroskopą, galintį matuoti elektrocheminį atsaką nanoskalėje. Projekto idėja – sukurti nešiojamą mikrorobotinę sistemą, skirtą elektrocheminiams matavimams.

Projekto tikslas: sukurti nešiojamą mikrorobotinę sistemą, skirtą elektrocheminiams matavimams.

Projekto trukmė: 12 mėn.

Projekto pradžia: 2024-05.

Projekto bendroji suma: 29780,32 Eur.

Finansuojama suma: 29780,32 Eur.

Projektas 3.

Priemonė: „EXPO galimybės“

Projekto tikslas: UAB „Tailored Automotive Solutions“ konkurencingumo ir tarptautiškumo didinimas

Projekto pradžia: 2024-07-29

Projekto pabaiga: 2026-12-26

Projekto bendroji suma: 64348,00 Eur.

Finansuojama suma: 32174,00 Eur.

Projekto kodas: 02-036-K-0044

Finansuoja: Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto santrauka: Projektu sprendžiamos įmonėje sukurto produkto žinomumo problemos, kurios neleidžia įmonei vystytis ir eksportuoti savo gaminius į kitas Europos ir pasaulio šalis. Įmonė dar nėra sertifikavusi savo produkcijos, todėl šis projektas galės tam pasitarnauti. Toks sertifikatas (EU tipo patvirtinimas) yra įrodymas, kad įmonės produktas (priekaba) yra saugus, patikimas, tinkamas naudoti su bet kuria transporto priemone. Įmonės ir produkto žinomumui reikia stipraus postūmio, kad prekinis ženklas taptų matomas ir pardavimai padidėtų. Todėl projekto metu planuojame dalyvauti 4 tarptautinėse transporto priemonių parodose.

 

Projektas 4.

Priemonė: „Ino pažanga“

Projekto tikslas: sukurti ir ištirti nešiojamąjį mikrorobotą SECM pagrindu, skirtą lokaliems paviršių matavimams.

Projekto pradžia: 2024-07-29.

Projekto pabaiga: 2026-07-29.

Projekto bendroji suma: 171091,71 Eur.

Finansuojama suma: 119579,39 Eur.

Projekto santrauka: Skenuojantysis elektrocheminis mikroskopas (SECM) yra ypatingai svarbus įrankis lokaliems elektrocheminiams procesams tirti ir/arba identifikuoti įvairiose elektrocheminėse sistemose tirti skirtingu laidumu ir redoks savybėmis pasižyminčius paviršius, korozines ir kt. dangas bei biologines medžiagas. Daugelyje aukštą pridėtinę vertę kuriančių įmonių, tokių kaip biotechnologijų bei mikroelektronikos sektorius, o taip pat ir mokslinių tyrimų institucijose galimybės tokius įrenginius įsigyti yra ribotos dėl jų didelės kainos.

Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga.