Tailored Automotive Solutions

Inžinerinių paslaugų įmonė

Inžinerija |Technologija |Precizija

Esame inžinerinių paslaugų ir konsultacijų įmonė vystanti inžinerinius sprendimus automobilių, transporto ir industrinės inžinerijos srityse naudojanti pasaulinę patirtį ir naujausias technologijas.

Automobilių komponentų, puspriekabių, priekabų vystymas ir inžineriniai sprendimai yra pagrindiniai įmonės veiklos laukai.

Kitas veiklos sparnas – kėlimo įrangos ir specifinių gamybos įrengimų projektavimas: ožiniai kranai, automatizuotos gamybos linijos, transporteriai,  vežimėliai, presai.

Inzineriniu paslaugu imone_Engineering company

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Komandinis darbas

Patyrusių inžinierių komanda Jūsų planus išpildys realybėje, o idėjos bus patikrintos.

Kartu vystome automobilių, transporto, izoterminės, industrinės inžinerijos sprendimus. Valdome ir vykdome  produkto vystymo projektus nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Atliekame konstrukcijų atsparumo analizę taikydami baigtinių elementų metodą (BEM – iš angl. k. FEM), pasitelkiant inžinerinę patirtį iš pasaulinio lygio produktų gamintojų ir projektuotojų transporto inžinerijos srityje.

Parengiame planą ir reikalavimus testams, kurie būtini vystant naują ar tobulinant esamą produktą.  Dalinamės patirtimi ruošiant testų sąlygas, simuliuojant apkrovas, eksploatacines sąlygas.

Mechaninio atsparumo analizei ir optimizavimui naudojame profesionalų programinį paketą, dirbant su paprastais ar sudėtingais mazgais, kinematinėmis sistemomis.

Atliekame 3D modelio formos optimizavimą, taikant topologijos optimizavimo įrankį. Atsižvelgiant į apkrovos tipą, užduotus matmenis ir kitus reikalavimus,  galime pasiūlyti optimaliausią detalės konfigūraciją, kuri tenkins Jūsų reikalavimus.

Siūlome konstravimą ir detalizavimą, techninės dokumentacijos parengimą.

“UAB Tailored automotive solutions” 2019 metais apdovanota sertifikatu “Strongest in Lithuania”, kaip įmonė, kurianti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį.

Paslaugų spektras

– Mechaninio atsparumo analizė
– Transporto inžineriniai sprendimai
– Įrengimų projektavimas
– Modelio paruošimas stiprumo skaičiavimui

Laisvidas Striška konstrukciju atsparumo inzinierius_FEM engineer_Owner

Komanda

Įmonės įkūrėjų profesinė karjera prasidėjo tarptautinėje priekabų ir puspriekabių gamintojoje Schmitz CargoBull, kur jie dirbo inžinieriais produktų ir eksperimentinės plėtros vystymo skyriuje. Po aktyvios veiklos ir patirties metų šioje įmonėje,  vėliau įkūrė inžinerinių paslaugų įmonę, kurioje tęsia veiklą kaip įmonės įkūrėjai, inžinieriai ir bendraminčiai.

Laisvidas Striška konstrukciju atsparumo inzinierius_FEM engineer

Laisvidas Striška

Konstrukcijų atsparumo inžinierius Įkūrėjas

Profesionali patirtis: 8 metai

BEM konstrukcijų atsparumo skaičiavimai

Priekabų ir puspriekabių važiuoklių vystymas

Produkto testai ir testų sąlygų rengimas

Projektų vadovas

 

Išsilavinimas: Magistro mokslinis laipsnis, Mechanikos inžinerijoje.