Tailored Automotive Solutions

Inžinerinių sprendimų įmonė

Inžinerija |Technologija |Precizija

Vystantome inžinerinius sprendimus automobilių, transporto ir industrinės inžinerijos srityse.

Automobilių komponentų, puspriekabių, priekabų vystymas ir inžineriniai sprendimai yra pagrindiniai įmonės veiklos laukai.

Nestandartiniai sprendimai – kėlimo įrangos ir specifinių gamybos įrengimų projektavimas: ožiniai kranai, automatizuotos gamybos linijos, transporteriai,  vežimėliai, presai.

Inzineriniu paslaugu imone_Engineering company

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Vystome automobilių, transporto, izoterminės, industrinės inžinerijos sprendimus. Valdome ir vykdome  produkto vystymo projektus nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Atliekame konstrukcijų atsparumo analizę taikydami baigtinių elementų metodą (BEM – iš angl. k. FEA), pasitelkiant inžinerinę patirtį iš pasaulinio lygio produktų gamintojų ir projektuotojų transporto inžinerijos srityje.

Parengiame planą ir reikalavimus testams, kurie būtini vystant naują ar tobulinant esamą produktą.  Dalinamės patirtimi ruošiant testų sąlygas, simuliuojant apkrovas, eksploatacines sąlygas.

Mechaninio atsparumo analizei ir optimizavimui naudojame profesionalų programinį paketą, dirbant su paprastais ar sudėtingais mazgais, kinematinėmis sistemomis.

Atliekame 3D modelio formos optimizavimą, taikant topologijos optimizavimo įrankį. Atsižvelgiant į apkrovos tipą, užduotus matmenis ir kitus reikalavimus,  galime pasiūlyti optimaliausią detalės konfigūraciją, kuri tenkins Jūsų reikalavimus.

Siūlome konstravimą ir detalizavimą, techninės dokumentacijos parengimą.

Sprendimai

– Mechaninio atsparumo analizė
– Transporto inžineriniai sprendimai
– Įrengimų projektavimas
– Modelio paruošimas stiprumo skaičiavimui

Laisvidas Striška konstrukciju atsparumo inzinierius_FEM engineer_Owner

Komanda

Įmonės įkūrėjų profesinė karjera prasidėjo tarptautinėje priekabų ir puspriekabių gamintojoje Schmitz CargoBull, kur jie dirbo inžinieriais produktų ir eksperimentinės plėtros vystymo skyriuje. Po aktyvios veiklos ir patirties metų šioje įmonėje,  vėliau įkūrė inžinerinių sprendimų įmonę, kurioje tęsia veiklą kaip įmonės įkūrėjai, inžinieriai ir bendraminčiai.

Nuo 2022 Laisvidas Striška yra vienintelis įmonės savininkas.

Laisvidas Striška konstrukciju atsparumo inzinierius_FEM engineer

Laisvidas Striška

Konstrukcijų atsparumo inžinierius Įkūrėjas

Profesionali patirtis: 12+ metų

BEM konstrukcijų atsparumo skaičiavimai

Priekabų ir puspriekabių važiuoklių vystymas

Produkto testai ir testų sąlygų rengimas

Projektų vadovas

 

Išsilavinimas: Magistro mokslinis laipsnis, Mechanikos inžinerijoje.